סגירת תיק פלילי

השאירו את הפרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר

סגירת תיק פלילי היא משימה מורכבת אך אפשרית. כאשר יש לצידכם עורך דין פלילי עם ניסיון בהליכים דומים והיכרות רבת שנים עם המערכת ניתן יהיה למצוא את הדרך לסגור את התיק ולמחוק את הרישום. אם התיק הפלילי מהווה בעבורכם אות קין חייגו עוד היום אל עורכת דין פלילי שירן גולברי לתיאום פגישת התייעצות. עורכת דין שירן גולברי בקיאה במשפט פלילי, מסורה, אכפתית, נחושה ואסרטיבית, אם קיימת אפשרות לסגור את התיק היא תדע איך לעשות זאת.

איך מתנהל הליך סגירת תיק פלילי?

על מנת לפעול לקראת סגירת תיק פלילי נדרש ייצוג של עורך דין מטעם החשוד. על עורך הדין לשכנע את נציגי התביעה שאין כל עילה להגשת כתב אישום. ההליך אכן ייסגר כאשר עורך הדין יצליח לשכנע את התביעה שאין עניין ציבורי בהמשך ההליך או שהסיכויים של התביעה להשיג הרשעה נמוכים. מידע אודות רישומים פליליים נגיש לגופים ציבוריים ובמקרים רבים גם למעסיקים פוטנציאליים בעבורכם. רישום פלילי פוגע בשמכם הטוב, מכתים את הרזומה ומגביל את אפשרויות התעסוקה. קיימים מקרים רבים בהם הרישום הפלילי הוא עדות לחקירת משטרה שלא הובילה להגשת כתב אישום או הרשעה. אם יש לכם רישום פלילי מוצדק או לא מוצדק זה הזמן לפעול לסגירתו.

 

עילות סגירת תיקים פליליים במשטרה

  1. העדר בסיס ראיות מוצק
  2. חוסר עניין ציבורי
  3. הסדר מותנה
  4. אין אשמה

פעולה יזומה שלכם לטובת סגירת תיק פלילי חיונית במקרים בהם התיק נסגר בגין אחת מהעילות הנ"ל ללא הגשת כתב אישום. ייצוג של עורך דין פלילי עם ניסיון בסגירת תיקים נדרש בכל פנייה אל המשטרה. ניסיון שלכם לפעול באופן עצמאי לסגירת התיק עלול להוביל לתסבוכת עם החוק. רק עורך דין יידע לנהל בעבורכם את המשא ומתן, להציג את הטיעונים החזקים ביותר ולמנוע מצב של הפללה עצמית או פתיחה חוזרת של התיק. לייצוג משפטי מקצועי, מסור ומקדם בתחום המשפט הפלילי חייגו עוד היום אל עורכת דין פלילי שירן גולברי ותהיו רגועים בידיעה שהמקרה שלכם מטופל על ידי צוות משפטי מהטובים בענף בארץ.

 

 

סגירת תיק במשטרה

רישום פלילי עשוי להגביל את אפשרויות התעסוקה שלכם ולפגוע בשמכם הטוב. אם יש לכם רישום פלילי חשוב שתדעו שקיימת אפשרות לסגור את התיק ולמחוק את הרישום. כל שעליכם לעשות על מנת לפתוח דף חדש זה לפנות אל עורך דין פלילי עם ניסיון בסגירת תיקים ומחיקת רישומים. עורכת דין שירן גולברי מלווה בהצלחה בכל חודש בקשות רבות של סגירת תיק במשטרה. אם גם אתם מחפשים עורכת דין מסורה, מקצועית, אסרטיבית, אנושית ואמינה חייגו עוד היום לתיאום פגישה וגיבוש אסטרטגיה.

 

באלו מקרים סגירת תיק במשטרה אפשרית?

אם זומנתם לחקירה במשטרה כחשודים בעבירה פלילית ייתכן וקיים רישום משטרתי בנוגע אליכם. הליך סגירת תיק במשטרה מתחיל ביוזמה שלכם! עליכם לפנות באמצעות עורך דין פלילי אל מחלקת החקירות במשטרה או אל הרשות התובעת בבקשה לסגור את התיק. סגירת תיק אפשרית במקרים של חוסר אשמה, בסיס ראיות חלש, העדר עניין ציבורי, הסדר מותנה. לבחינת אפשרויות הפעולה לסגירת התיק שלכם יש לפנות אל עורך דין לגיבוש אסטרטגיה. עורך דין פלילי מנוסה יידע לפעול במהרה לסגירת התיק ומחיקת הרישום מרישומי המשטרה. במקרה של תיקים שנסגרים בעילה של מחסור בראיות או חוסר עניין לציבור הרישום המשטרתי אינו נמחק ללא פעולה יזומה ונחושה של עורך דין שיצליח לשנות את עילת הסגירה לעילה של חוסר אשמה פלילית ומשכך יימחק הרישום מהמערכת.

 

איך מגישים בקשה לסגירת תיק במשטרה?

את בקשת סגירת התיק יש להגיש באמצעות עורך דין כאשר הבקשה מגובה בנימוקים משפטיים ומסמכים תומכים. על הטיעונים להיות ברורים ומלווים בראיות. עורך הדין ינתח את הראיות והמידע בתיק, יציג נסיבות אישיות ויגיש את הבקשה. עורך דין מיומן שיודע לבנות טיעונים ולהציג את המידע הרלוונטי מגדיל את סיכויי ההצלחה של ההליך.

מתי אפשר להגיש בקשה לסגירת תיק חקירה?

  1. במהלך החקירה
  2. לאחר העברת התיק לפרקליטות
  3. במהלך השימוע

לאחר הגשת כתב האישום לא ניתן עוד להגיש בקשה לסגירת תיק אלא בקשה לביטול כתב האישום. מעוניינים להגיש בקשה עבור סגירת תיק במשטרה או מחיקת רישום פלילי? צרו קשר עם עורכת דין פלילי שירן גולברי למענה מקצועי, מהיר ומדויק.

 

 

 

עוד בנושא

סגירת תיק פלילי

סגירת תיק פלילי היא משימה מורכבת אך אפשרית. כאשר יש לצידכם עורך דין פלילי עם ניסיון בהליכים דומים והיכרות רבת

קרא עוד »
צווארון לבן
צווארון לבן

מתי כדאי לפנות לעו"ד צווארון לבן? עורך דין צווארון לבן עבירות צווארון לבן דורשות עורך דין מנוסה עם הכשרה מתאימה.

קרא עוד »
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support