אודות

לא מתפשרים על הצדק

עורכת הדין שירן גולברי פועלת למעלה מעשור בעשייה מתמדת. היא החלה את עבודתה כעורכת דין בתחום הפלילי כמתמחה בבית משפט השלום בתל אביב, והמשיכה למשרדו של עורך הדין ששי גז אשר מתמקד בעבירות פליליות קלאסיות – שם ניהלה תיקים מורכבים וגדולים.

מלבד ניסיונה במשרדים מובילים, עורכת הדין גולברי גם עבדה במשרד ראש הממשלה ושימשה כעוזרת משפטית של השופט הפלילי, נשיא בית המשפט המחוזי בת"א, השופט גלעד נויטל. בנוסף, היא בעלת אישור לשמש כסניגורית בבתי דין צבאיים. ניסיונה הרב והעשיר, ועבודתה עם תיקים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה בהם חשיבה ודיוק הם קריטיים, מובילים אותה, בעבר וגם כיום, למציאת פתרונות יצירתיים עבור כל תיק ותיק.

בארבעת השנים האחרונות, עורכת הדין גולברי עובדת כעצמאית ומציעה שירותים משפטיים בתחום הפלילי והצווארון הלבן. במסגרתם, היא מספקת ייצוג בשלבים הראשוניים של התיק, מעניקה ייעוץ יקר ערך לפני חקירה, ולפני שימוע, ומלווה את הלקוחות לאורך התהליך כולו.

ההיכרות העמוקה של עורכת הדין עם עולם הדין הפלילי, בדגש על פרשיות סבוכות הנוגעות אל נושאים קשים מאוד לפתירה, העניקה לה כלים המאפשרים לה לבנות עבור כל לקוח את החליפה המשפטית המתאימה להם, ובכך להגיע לתוצאה משפטית חסרת תקדים שלא תשאיר אף קצוות פתוחים.

העבודה המשפטית נעשית בדקדקנות, תוך היצמדות ללוחות זמנים קצרים וצפופים, מתוך מטרה לספק את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. עורכת הדין גולברי עובדת עם כל לקוח לבניית אסטרטגיה משפטית נכונה ויצירת תכנית עבודה מסודרת עבורו. היא מציעה תמיכה שוטפת תוך שקיפות מלאה בכל שלב ושלב בתהליך כדי להבטיח את המעטפת המלאה והכוללת ללקוח.

עבודה עם הטובים ביותר

משרדה של עורכת הדין שירן גולברי מטפל גם בניהול משברים משפטיים ומלווה אנשים מפורסמים, תוך שמירה על פרטיותם וניהול התהליך כולו בדיסקרטיות מלאה. בעת שעבדה במשרדו של ששי גז, ייצגה עורכת הדין גולברי מקרים מפורסמים מאוד. היא ייצגה את איש העסקים רוי מוצפי בפרשיה של פואד בן אליעזר, בו זוכה לקוחה של עורכת הדין זיכוי מלא.

גם במשרדה העצמאי ניהלה גולברי תיקים מורכבים ומפורסמים, כמו התיק של נתי חדד, אשר אותו ייצגה בכל נושא הסגרתו ארצה וקיצור העונש שלו בישראל, סגן ראש עיריית נשר לשעבר, מנהל בית ספר באזור השרון שהואשם בעבירות מין, בכיר ברשות ניירות ערך ועוד רבים אחרים.

המשרד מציע שירותים מגוונים בתחום הפלילי, ביניהם ייצוג וליטיגציה בערכאות השונות בעבירות פשע חמורות. עבירות מין, החל מהטרדות מיניות ועד לאונס, עבירות סחר בזנות, אלימות, עבירות המתה שונות ביניהן גרימת מוות ברשלנות ורצח, עבירות סמים, עבירות צווארון לבן, עבירות בצבא, בקשות לסגירת תיקים, חנינות ומחיקת רישום משטרתי ופלילי.

כמו כן, במסגרת עבודתה, עסקה עורכת הדין גולברי גם בהעברת הידע שלה בנושא המשפט הפלילי לאחרים, תוך שלימדה סדר דין פלילי בקריית אונו ושימשה כעוזרת מרצה במכללה למנהל ובאוניברסיטת תל אביב.

משרדה של עורכת הדין ממוקם במרכז הארץ, אך הוא מעניק את שירותיו לכל קצוות המדינה.

star
ניסיון רב בתחום המשפטים
star
ייצוג משפטי וליווי אישי
star
זמינות 24/7
star
תוצאות ברמה הגבוהה ביותר
star
ניהול תיקים מורכבים
star
שירות מקצועי ואמין